NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

Naucz się pływać lub trenuj techniczne od podstaw!

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA ROZWÓJ!

CO OFERUJEMY?

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do początkujących osób, które chcą poznać podstawy pływania, ale także do tych, którzy chcą doskonalić wybrane style i poprawić elementy techniczne, takie jak nawroty lub skoki do wody. Pierwsze zajęcia pozwolą nam poznać Twoje umiejętności i ocenić poziom zaawansowania, na którym się znajdujesz.

PŁYWANIE TO SPORT DLA KAŻDEGO

Nie czujesz komfortu w wodzie i myślisz, że już za późno na naukę pływania? Pozwól nam zmienić Twoje zdanie! Kadra wykwalifikowanych oraz sympatycznych instruktorów i trenerów pomoże Ci poznać podstawy pływania lub udoskonalić posiadane już umiejętności.

LEVEL UP!

Podobnie jak w przypadku motywacyjnego systemu czepkowego dla dzieci, dorośli również muszą zapracować sobie na zdobycie kolejnych poziomów. Na zajęciach dla dorosłych to trener wyznacza umiejętność jaką zawodnik musi opanować, aby zdobyć kolejny czepek. Może to być na przykład przepłynięcie całego basenu wybranym stylem

Poznaj nasz system zajęć

Początkujący

Chciałbyś nauczyć się pływać, ale wstydzisz się, albo myślisz że nie dasz rady? Nie warto! Instruktorzy fast swim mają na swoim koncie wiele „trudnych” przypadków! Ciebie też możemy nauczyć pływać!

Średniozaawansowani

Chciałbyś zacząć pływać szybciej i bardziej stylowo? Poszukujesz kursu doskonalenia techniki pływania dla dorosłych? Warszawa to duże miasto ale tylko my pomożemy Ci w niepowtarzalnym stylu dopasowując się do twoich oczekiwań!

Zaawansowani

Chciałbyś zacząć pływać szybciej i bardziej stylowo? Poszukujesz kursu doskonalenia techniki pływania dla dorosłych? Dobrze trafiłeś my pomożemy ci w niepowtarzalnym stylu dopasowując się do twoich oczekiwań!

Relację z codzienncyh zajęć znajdziesz na naszym facebooku