O nas

O nas - poznaj nas bliżej!

Jestem pasjonatem pływania z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na najlepszych obiektach sportowych. Sesje treningowe zawsze dostosowuję do poziomu umiejętności moich podopiecznych, indywidualnie śledząc postępy i dobierając odpowiednie techniki gwarantujące satysfakcjonujące rezultaty pływania w każdym stylu.

Szymon

Właściciel Fast Swim

Hej, mam na imię Maciek! Jestem ratownikiem wodnym od 4 lat i do tej pory pracowalem w tym zawodzie zarówno na akwenach otwartych jak i zamkniętych. Poza dbaniem o bezpieczeństwo osób znajdujących sie na basenie, do moich obowiązków należy koordynowanie pracy innych ratowników. Pasja do mojego zawodu pociągnęła mnie do zrobienia dodatkowych kursów takich jak: -kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, -kurs sernika motorowodnego, -kursu instruktora pływania. Praca z wodą nie jest mi obca. Uwielbiam kontakt i pracę z dziećmi, dlatego mam nadzieję, że za niedługo spotkamy sie na basenie!

Maciek Pyza

Instruktor Fast Swim

IMG_1960
Umów się na lekcję próbną już dziś!
Kliknij w poniższy przycisk, który przekieruje Cię do naszego formularza kontaktowego. W prosty sposób będziesz mógł się z nami skontaktować!

Moja historia - jak to się zaczęło?

Z basenem jestem związany od najmłodszych lat, kiedy po raz pierwszy nauczyłem się pływać stylem grzbietowym.Dzięki pasji zaszczepionej w wieku dziecięcym dziś spełniam marzenia, będąc instruktorem pływania, instruktorem narciarstwa oraz założycielem szkoły pływania FastSwim. Wykorzystując swoje doświadczenie, prowadzę maksymalnie zindywidualizowane lekcje, dając moim podopiecznym możliwość pokochania pływania. .

Wieloletnie doświadczenie

Ukończone certyfikaty

Indywidualne podejście