Instruktorzy pływania – nasza ekipa !

Szkoła pływania Fast-Swim to obecnie kilku kwalifikowanych instruktorów pływania.

Sercem szkółki jest Szymon Latusek, który prócz zajęć prowadzi również całą firmę. W nauczaniu dzieci i dorosłych pływania pomaga nam Maciek, który jest z nami od samego początku istnienia naszej szkółki pływania, oraz reszta ekipy Fast-Swim. Wszystkich nas łączy jedno: zamiłowanie do sportu oraz wyjątkowe podejście do dzieci.

Szymon Latusek

TRENER/INSTRUKTOR PŁYWANIA

Jestem pasjonatem pływania z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na najlepszych obiektach sportowych. Sesje treningowe zawsze dostosowuję do poziomu umiejętności moich podopiecznych, indywidualnie śledząc postępy i dobierając odpowiednie techniki gwarantujące satysfakcjonujące rezultaty pływania w każdym stylu.

MACIEK PYZA

Instruktor pływania

Jestem ratownikiem wodnym od 4 lat i do tej pory pracowalem w tym zawodzie zarówno na akwenach otwartych jak i zamkniętych. Poza dbaniem o bezpieczeństwo osób znajdujących sie na basenie, do moich obowiązków należy koordynowanie pracy innych ratowników. Pasja do mojego zawodu pociągnęła mnie do zrobienia dodatkowych kursów takich jak: -kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, -kurs sernika motorowodnego, -kursu instruktora pływania. Praca z wodą nie jest mi obca. Uwielbiam kontakt i pracę z dziećmi, dlatego mam nadzieję, że za niedługo spotkamy sie na basenie!

JULIA DWORNIK

instruktor pływania

Julia to studentka AWF na kierunku fizjoterapia. Po latach spędzonych w wodzie jako zawodniczka, jest gotowa, by zarażać swoim uśmiechem i pasją tych zaczynających swoją przygodę z pływaniem. Uśmiech, energia i pozytywne nastawienie do życia to 3 słowa, którymi kieruje się na co dzień. Dla bardziej doświadczonych pływaków też znajdzie odpowiednie ćwiczenia ;).

Moja historia - jak to się zaczęło?

Z basenem jestem związany od najmłodszych lat, kiedy po raz pierwszy nauczyłem się pływać stylem grzbietowym.Dzięki pasji zaszczepionej w wieku dziecięcym dziś spełniam marzenia, będąc instruktorem pływania, instruktorem narciarstwa oraz założycielem szkoły pływania FastSwim. Wykorzystując swoje doświadczenie, prowadzę maksymalnie zindywidualizowane lekcje, dając moim podopiecznym możliwość pokochania pływania. .

Wieloletnie doświadczenie

Ukończone certyfikaty

Indywidualne podejście

Szymon Latusek

Właściciel Fast Swim