https://www.fast-swim.com/

...

WAKACYJNA NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI i dOROSŁYCH

Ty lub twoje dziecko rozwiniecie swoje umiejętności i zdobędziecie nowe doświadczenia tego lata !

Wakacje to doskonały czas na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń. Dlatego, jeśli Twoje dziecko chce poprawić swoje umiejętności pływackie, to nasza wakacyjna oferta doskonalenia pływania jest idealnym rozwiązaniem.Nasi doświadczeni instruktorzy pływania pomogą Twojemu dziecku poprawić technikę pływania oraz zwiększyć wydolność organizmu. Nasze zajęcia obejmują różnorodne ćwiczenia, dzięki którym Twoje dziecko szybko osiągnie postępy w nauce pływania.Naszą ofertę kierujemy do dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Wakacyjna nauka i doskonalenie pływania to nie tylko doskonała zabawa w wodzie, ale również rozwijanie swojego zdrowego stylu życia i zdolności społecznych. Dzięki naszym ćwiczeniom, Twoje dziecko będzie się czuło pewniej w wodzie i będzie znało zasady bezpiecznego zachowania się w wodzie.Zapisz swoje dziecko już dzisiaj i pozwól mu na zdobycie wakacyjnych doświadczeń związanego z nauką pływania pod okiem doświadczonych instruktorów!

Odkryj nowy poziom w nauce pływania - szybkie i skuteczne kursy nauki pływania dla dzieci i dorosłych!

Co zapewniamy ?

• Przede wszystkim małe grupy max (4-6 osób) co daje większą uwagę ze strony nauczyciela, pozwala mu skutecznie monitorować skuteczność każdego ucznia oraz zapewnia mu możliwość natychmiastowej edukacji i korekt technik pływackich.

• Nasze tygodniowe programy kursów wakacyjnej nauki pływania to idealne rozwiązanie dla osób, które efektywnie i szybko wykorzystają umiejętności pływackie. 

• Instruktorzy zwracają szczególną uwagę na każdy aspekt techniki pływania. 

• Skupiamy się również na poprawieniu wydolności układu oddechowego i przewodu ruchowej. 

• Oferta jest dostępna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych pływaków – instruktorzy dostosują poziom treningu do poziomu zaawansowanych

 

Co daje nasza nauka pływania ?

• Zwiększ umiejętności pływackie i pewność siebie w wodzie.

• Rozwijaj siłę fizyczną i wytrzymałość. Korzyści emocjonalne:

• Poczuj siłę i odwagę w basenie

• Poznaj nowych przyjaciół i baw się dobrze podczas letnich wakacji

Poniżej przedstawiamy korzyści wakacyjnej nauki pływania w małych grupach

  • Więcej uwagi i bezpośrednie wsparcie: Nauka pływania w małym stopniu może być większa uwaga i wsparcie indywidualne od instruktora, co pozwala na szybszą obsługę pływackich i uniknięcie błędów technicznych.

  • Początkujący może lepiej skierować się do podstaw: Małe grupy i indywidualna uwaga instruktora na każdego pracownika skutecznego uczenia się zaawansowanym technikem, co jest kluczowe dla wdrożenia.

  • Więcej czasu na pływanie: Małe grupy są zwykle dodatkowe ze względu na wyższy poziom kondycji i treningu. Takie podejście zachęcam do więcej i korzystania z pływania, co wpływa na ich rozwój.

  • Lepsze relacje między uczniami: Nauka pływania w małym środowisku pomaga budować lepsze relacje między uczniami, co sprzyja tworzeniu inicjatywy i motywacji do nauki.

  • Przyjemność z nauki: Nauka w małym stopniu jest zwyczajna powyżej socjalna, co może spowodować narodziny nauki i motywacji, a także pomóc się poprawić humor.

Nasze ekscytujące kursy pływania dla młodych pływaków uczą podstaw wodnej doskonałości - z lekcjami dostosowanymi do wieku dzieci od 6 lat!

Dzieci w wieku 6 lat to idealny moment na rozpoczęcie nauki pływania, ponieważ są one zwykle gotowe do nauki nowych umiejętności, a nauka w tym wieku przynosi najlepsze efekty. Ich ciała są na tyle pomocy, aby skupić się na pozyskiwaniu technik pływackich i wykorzystaniu ich w sposób efektywny. Dostosowany do wieku program zapewnia rozwój motoryki i zachowania ruchowej, a jednocześnie pomaga w budowaniu pewności siebie i poprawy zdrowia.

Dlatego nasze dodatkowe kursy pływania dla młodych pływaków uczę podstaw doskonałości – z lekcjami skutecznymi do wieku dzieci od 6 lat, aby pomóc rozwijać ich umiejętności w sposób skuteczny i skuteczny, a jednocześnie wymagać ich rodziców i społeczeństwa, które od nas wymagają jak najlepsze wyniki .

Od jakiego wieku przyjmujemy na zajęcia ?

Nasze intensywne kursy pływania są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w wieku od 5 lat w nauce i doskonaleniu pływania. Nasz program oferuje 4 różne poziomy pływania, dzięki czemu Twoje dziecko może rozwijać się na swoim poziomie i zdobywać potrzebne umiejętności. Zapewniamy bezpieczne i wspierające środowisko, aby Twoje dziecko czuło się komfortowo podczas nauki pływani

Nauka pływania w małych grupach

W fast swim prowadzimy intensywne kursy pływania dla dzieci od 6 roku życia w małych grupach po 4 dzieci. Nasze kursy są zaprojektowane tak, aby każdy uczestnik mógł nauczyć się i doskonalić swój poziom umiejętności pływackich. Oferujemy cztery poziomy kursu pływania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych uczniów. Nasi doświadczeni instruktorzy dbają o to, aby każdy uczeń był wspierany i zachęcany na każdym kroku podczas postępów w programie. Dzięki tak małym grupom, Twoje dziecko będzie bezpieczne, pewne i odniesie sukces w swojej podróży w kierunku opanowania basenu!

 

WAKACYJNA NAUKA PŁYWANIA PROWADZONA JEST W 3 MIASTACH NA ŚLĄSKU

Kliknij w miasto które cię interesuje !

Wakacyjna nauka pływania na Śląsku to – Tychy, Katowice i Gliwice są doskonałymi miastami, które dają doskonałe możliwości dla tych, którzy chcą nauczyć się pływać w wakacje. Różnica między tymi miastami polega na tym, że występują osoby w grupie. Tychy charakteryzują się wyjątkowo małymi grupami do maksymalnie 4 osób, natomiast w Katowicach i Gliwicach uczestnicy mogą występować z ograniczoną grupą maksymalnie 6 osób. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.