Instruktorzy pływania – nasza ekipa !

Szkoła pływania Fast Swim to obecnie kilku kwalifikowanych instruktorów pływania

Sercem szkółki jest Szymon Latusek, który prócz zajęć prowadzi również całą firmę. W nauczaniu dzieci i dorosłych pływania pomaga nam  wielu utalentowanych instruktorów, którzy są z nami od samego początku istnienia naszej szkółki pływania. Wszystkich nas łączy jedno: zamiłowanie do sportu oraz wyjątkowe podejście do dzieci.

Szymon Latusek

TRENER/INSTRUKTOR PŁYWANIA

Jestem pasjonatem pływania z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na najlepszych obiektach sportowych. Sesje treningowe zawsze dostosowuję do poziomu umiejętności moich podopiecznych, indywidualnie śledząc postępy i dobierając odpowiednie techniki

Julia Wręczycka

INSTRUKTOR PŁYWANIA

Julia to studentka AWF na kierunku fizjoterapia. Po latach spędzonych w wodzie jako zawodniczka, jest gotowa, by zarażać swoim uśmiechem i pasją tych zaczynających swoją przygodę z pływaniem. Dla bardziej doświadczonych pływaków też znajdzie odpowiednie ćwiczenia ;).

Szymon Maryniak

INSTRUKTOR PŁYWANIA

Instruktor z kilku letnim doświadczeniem, były pływak i ratownik wodny. Zaangażowany i kochający to co robi 🙂 świetna zabawa w trakcie lekcji gwarantowana oraz równie dobry progres!Szymon jest ciekawą osobą, ponieważ oprócz pasji związanej z basenem pracuje jeszcze jako nauczyciel w szkole.

Michał Wiśniewski

INSTRUKTOR PŁYWANIA