https://www.fast-swim.com/

Nauka pływania dla dzieci Gliwice

Nauka i doskonalenie pływania
Nauka pływania dla dzieci od 5 roku życia 
Zajęcia grupowe oraz zajęcia indywidualne

DLACZEGO MY ?

Mamy specjalne programy dla dzieci i młodzieży, które są opracowane przez naszych profesjonalnych instruktorów i mają na celu rozwijanie umiejętności i technik pływania. 

Nasza szkoła pływania ma także zajęcia z zaawansowanymi  technikami pływania tak , aby mogły ćwiczyć osoby u nas bardziej doświadczone. 

Co więcej, Fast Swim Gliwice oferuje program dostosowany do różnych poziomów umiejętności – od podstawowego po mistrzowski. 

Umiejętności

do poruszania się w wodzie

Doświadczenie

obycie się w wodzie to podstawa.

Mega Zabawa

przez połaczenie aktywności i naukii.

Prawidłowy Rozwój

na każdym z etapów.

Bezpieczeństwo

przy przyszłych zabawach w wodzie.

Kolegów i Koleżanki

i zdobyte nowe przyjaźnie na lata.

Poznaj naukę pływania w Gliwicach dla twojego dziecka !

STWÓRZ WŁASNĄ GRUPĘ

Uczestnik wraz z rodzeństwem lub kolegami i koleżankami z klasy może stworzyć własną grupę

DOŁĄCZ DO GRUPY

Dołącz do istniejącej pływackiej ekipki. Mamy wiele grup, które  nie mają jeszcze kompletu uczestników

ZAJĘCIA INDYWDUALNE

Najbardziej intensywna forma naszego programu. Podczas lekcji uczestnik może liczyć na pełną uwagę i skupienie trenera.

Co oferuje szkoła pływania fast swim ?

1. Nasze lekcje pływania są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, dostępne są zarówno opcje lekcji grupowych jak i prywatnych.
2. Prowadzimy lekcje dla dzieci w wieku od 5 lat, zapewniając podejście dostosowane do wieku i środowisko, które zachęca do nauki.
3. Nasi doświadczeni instruktorzy stosują zabawny i wciągający styl nauczania, który pomaga budować pewność siebie w wodzie.

Korzyści które niesie nauka i doskonalenie pływania dla dzieci :

1. Nauka pływania może pomóc Twoim dzieciom w budowaniu umiejętności na całe życie, które przyniosą im korzyści w późniejszym okresie życia, takie jak lepsza koordynacja i równowaga.
2. Małe rozmiary klas pozwalają naszym instruktorom zapewnić bardziej spersonalizowaną uwagę i zapewnić bezpieczeństwo w basenie przez cały czas.
3. Pływanie to świetny sposób dla dzieci na utrzymanie aktywności podczas zabawy, pozwalający im nawiązać nowe znajomości podczas spalania nadmiaru energii podczas lekcji.

Nauka i doskonalenie pływania na najwyższym poziomie

 Nauka pływania jest niezwykle ważna dla dzieci, szczególnie tego, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wodą. Nauka pływania to nie tylko doskonalenie umiejętności fizycznych, ale także budowanie pewności siebie i rozwijanie cech psychologicznych oraz społecznych. Nauka pływania na najwyższym poziomie u dzieci wymaga starannego planowania treningu i obecności dobrego instruktora, który ma odpowiedni certyfikat i doświadczenie w uczeniu małych uczniów. Nauka powinna być poparta regularnymi ćwiczeniami, stosowaniem technik przystosowanych do indywidualnych potrzeb każdego dziecka oraz stosowaniem bezpiecznego sprzętu. W celu osiągnięcia optymalnych wyników należy również zapewnić dziecku odpowiednie tempo postępu oraz motywowanie go do samodyscypliny i systematyki w osiąganiu celów.

Czego uczymy na zajęciach ?

  • Uczymy korzystania z podstawowych elementów pływania, takich jak oddychanie i przesuwanie się naprzód
  • Ustalamy również cele dla uczniów na każdym poziomie – od opanowania podstaw pływania do doskonalenia techniki i doskonalenia wydajności.
  • Nasi instruktorzy to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy mają na celu poprawienie bezpieczeństwa i skuteczności pływania każdego ucznia
  • Zajmujemy się również ćwiczeniami na sucho, które mogą być przydatne do opanowania technik i pomagają poprawić koordynację między ciałem a umysłem podczas pływania.

Co klienci chwalą sobie w naszej szkółce?

Każde dziecko jest wyjątkowe i ma inne tendencje i potrzeby. Dlatego tak ważne jest zindywidualizowane podejście na każdym etapie nauki, od przypisania do grupy pływackiej, przez dopasowanie planu zajęć, po formę, w jakiej dziecko jest zmotywowane i połączone.

Lekcje pływania odbywają się w grupach od 4 do maksymalnie 6 osób. W tak małej grupie nic nie umknie oczom instruktorów!

Wszystkie dzieci lubią się bawić! Pod formą zabawy przemycamy elementy nauki.

Nasi instruktorzy w początkowym etapie są zawsze w wodzie. W późniejszym etapie czasami są zmuszeni z niej wyjść, aby więcej widzieć i lepiej pracować, ale zawsze do niej wracają :).

Wszystkie dzieci są wspaniałe, ale wiadomo, że każdy może mieć gorszy dzień, lub złapać małego lenia. nasi instruktorzy są mistrzami w motywowaniu małych pływaków do nauki pływania.

Program nauczania w szkole pływania fast swim w Gliwicach obejmuje 4 poziomy zaawansowania

Nasze zajęcia pływania zaprojektowano tak, aby zaspokoić potrzeby szerokiego spektrum uczniów. Program nauczania obejmuje wszystkie poziomy doświadczenia – od osób, które nigdy nie mają styczności z wodą, aż po bardziej zaawansowane techniki

POZIOMY ZAAWANSOWANIA

KLIKNIJ Z PRZYCISK PONIŻEJ I ZOBACZ JAKIE MAMY GRUPY WIEKOWE oRAZ POZIOMY ZAAWANSOWANIA

Relację z codzienncyh zajęć znajdziesz na naszym facebooku

GALERIA

Tak pracujemy w wodzie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ

wYPEŁNIJ FORMULARZ