https://www.fast-swim.com/

Nauka pływania dla dorosłych Gliwice

Nauka i doskonalenie pływania
Kursy pływania dla dorosłych
Oferujemy zajęcia w małych grupach

Co oferujemy ?

Nasza oferta nauki pływania dla dorosłych obejmuje szeroki zakres usług. W naszej propozycji znajduje się :

  • Nauka pływania od postaw, w tym nauka technik oddechu i równowagi w wodzie, a także trening techniczny, który pozwala na uzyskanie doskonałej efektywności pływackiej. 
  • Trening techniczny obejmuje naukę i doskonalenie prawidłowej techniki pływania i poprawia efektywność poruszania się we wszystkich stylach jak kraul, grzbiet czy delfin. 
  • Nauka koordynacji ruchów ciała i stosowanie praktycznych strategii do osiągnięcia celu to jedna z najważniejszych umiejętności, które można rozwinąć podczas nauki u nas.

Prowadzimy zajęcia grupowe oraz zajęcia indywidualne

Świadczymy usługi nauki pływania dla dorosłych w formie zajęć grupowych oraz zajęć indywidualnych. Nasze zajęcia są skoncentrowane na sprawdzonych metodach nauczania i zapewniamy profesjonalnego instruktora, który jest w stanie dopasować program nauki do potrzeb swoich uczniów

Zajęcia indywidualne : Nasze indywidualne zajęcia pływackie są skoncentrowane na rozwijaniu konkretnych umiejętności pływackich w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego ucznia. Nauka jest odpowiednio dostosowana do stopnia zaawansowania, a także do celów nauki, które uczeń chce osiągnąć. Zajęcia prowadzone są w bezstresowej atmosferze, aby pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów. Nauka przy indywidualnym instruktorze oferuje bardziej elastyczne i skuteczne programy nauczania, dzięki którym można osiągnąć pozytywne rezultaty w krótszym czasie. Nauka obejmuje techniki oddechowe, pozycje górna i dolna oraz poprawna koordynacja ruchów.. Oprócz tego zapewniamy porady dotyczące bezpiecznego poruszania się w wodzie oraz ćwiczenia na sucho, aby rozwinąć umiejętności ucza i utrwalić techniki poprawnego pływania.

Zajęcia grupowe : Zajęcia grupowe są zaprojektowane tak, aby uczestnicy mieli szansę uczyć się od siebie wzajemnie. Na każdych zajęciach dla grupy uczestniczy maksymalnie pięciu osób, co pozwala na lepsze zrozumienie i monitorowanie postępów każdego uczestnika. Nauka pływania jest prowadzona w przyjemnej atmosferze, a instruktor skupia się na indywidualnym dopasowaniu programu nauki do potrzeb każdego ucznia. Program obejmuje techniki oddechowe, koordynację ruchów, porady dotyczące bezpieczeństwa oraz specyficzne ćwiczenia rozciągające i siłowe. Nauka pływania w grupie pozwala wszystkim uczestnikom osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty, stymuluje równoczesny rozwój i poprawia komunikacji między członkami grupy.

Poziomy zajęć dla dorosłych

Nauka pływania dla początkujących

Nauka pływania dla początkujących to świetny sposób, aby nauczyć się właściwych technik pływania dla dorosłych. 

Nauka pływania może być szczególnie trudna dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z wodą. 

Nauka podstawowych technik pływania zapewni Ci : 

  • bezpieczeństwo i komfort podczas poruszania się po wodzie 
  • prawidłowe skoki do wody i techniki pływania
  • nauka obejmuje również specjalne ćwiczenia oddechu i koncentracji na technikach pływackich

Doskonalenie pływania

Nasz program doskonalenia pływania skierowany jest do osób, które chcą poprawić swoje umiejętności pływackie.

Nauka odbywa się pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy wykorzystują specjalnie opracowaną metodologię doskonalenia pływania.

Nauka ta skupia się na rozwijaniu wydajności ciała w wodzie, poprawieniu harmonii ruchu oraz udoskonaleniu techniki oddychania i koordynacji ruchowej.

Nauka obejmuje :

  • techniki oddychania, w tym wykonywanie potrzebnego oddechu, takie jak oddech przez nos lub usta; pozycja ciała i ruch nóg; techniki napędowe, takie jak ruch ramion, bicie nożnych i kopnięcia;
  • utrzymywanie koordynacji między ruchem ramion a nogami; nauka efektywnego i bezpiecznego manewrowania oraz stylów pływackich takich jak grzbietowy, kraulowy, delficki oraz dowolny.
  • nauka skupia się również na zmniejszeniu oporu wody oraz precyzyjnym kontrolowaniu oddechu

Indywidualne zajęcia z trenerem dla początkujących

Indywidualne zajęcia z trenerem dla początkujących oferują szansę na poznanie podstawowych technik i umiejętności dotyczących pływania, w tym skuteczną kontrolę oddechu, poprawienie postawy ciała w wodzie i bezpieczne przemieszczanie się. Nauka odbywa się w łagodnym tempie, aby zapewnić uczestnikom czas na zapoznanie się z technikami i ćwiczeniami, a także umożliwić dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego uczestnika. Indywidualne lekcje pozwalają również uczestnikom na miarowe budowanie umiejętności pływania oraz naukę samodyscypliny potrzebnej do samodzielnego doskonalenia swojego stylu pływackiego.

Indywidualne zajęcia z trenerem dla zaawansowanych

Nasz program Nauka Pływania dla Dorosłych oferuje zaawansowanym pływakom indywidualne lekcje polegające na doskonaleniu techniki pływania. Nauka wsparta jest przez doświadczonego, profesjonalnego trenera, który dopasuje indywidualne ćwiczenia i program treningowy do Twoich potrzeb. Nauka jest skoncentrowana na poprawie efektywności Twojego pływania i zminimalizowaniu zmęczenia podczas wysiłku fizycznego. W trakcie zajęć będziesz uczyć się skutecznych technik oddechu oraz stabilności ciała w wodzie, aby osiągnąć doskonałe umiejętności pływackie. Indywidualne sesje będziemy dostosowane do Twojego tempa nauki i stylu pływania. Efektem końcowym będzie poprawienie Twojej wydajności i możliwości relaksacji podczas pobytu w wodzie.