https://www.fast-swim.com/

...

Nauka pływania dla dzieci Tychy

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci w Tychach

Prowadzimy naukę pływania dla dzieci od 5 roku życia 
Prowadzimy zajęcia grupowe oraz zajęcia indywidualne
 
zajęcia grupowe katowice

Pływanie z pasją dla Twojego dziecka

Oferujemy najlepszą naukę pływania dla dzieci w Tychach, która nie tylko nauczy Twoje dziecko odpowiednich umiejętności, ale również pozwoli zyskać potrzebne mu kompetencje. Nasze lekcje nauki pływania prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy nie tylko poznają osobiste potrzeby dziecka, ale także wykorzystają potrzebne metody nauki. Zapewniamy zróżnicowane ćwiczenia nadające się do każdego poziomu i rodzaju nauczania, aby upewnić się, że nasi uczniowie mają optymalną szansę na naukę i doskonalenie umiejętności pływania. Nasi instruktorzy biorą pod uwagę wiek oraz osobiste potrzeby dziecka.

Prowadzimy zajęcia grupowe oraz zajęcia indywidualne

To jaką formę zajęć wybrać zależy oczywiście od Ciebie. Mamy dla Ciebie jednak pewne sugestie

Zajęcia indywidualne :

Nasze zajęcia indywidualne są idealne dla tych, którzy szukają bardziej indywidualnego podejścia do nauki pływania. Nasi nauczyciele będą współpracować z uczniem, aby stworzyć program dostosowany do jego potrzeb, pomagając mu ćwiczyć i doskonalić umiejętności pływackie w jego własnym tempie. Dzięki zajęciom indywidualnym, Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności pływackie z większą uwagą i wskazówkami od nauczyciela.

KRABY - Początkujący

Zajęcia grupowe :

Nasze zajęcia grupowe to świetny sposób, aby dzieci nauczyły się podstaw pływania. Każde zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, zapewniając, że nauczy się on umiejętności i technik potrzebnych do stania się pewnym siebie pływakiem. Dzięki niewielkiej liczbie uczniów i nauczycieli, nasze zajęcia zapewniają bezpieczne i wspierające środowisko, w którym dzieci zdobywają podstawowe umiejętności pływackie.

Kto prowadzi zajęcia ?

Nasi doświadczeni instruktorzy posiadają wiedzę i doświadczenie, aby pomóc dzieciom w rozwijaniu ich umiejętności pływania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu pływania, nasi instruktorzy zapewnią dzieciom bezpieczne środowisko do nauki i ćwiczenia podstaw pływania. Nasi instruktorzy są również pasjonatami pomagania dzieciom w nabraniu pewności siebie w wodzie i zdobyciu niezbędnych umiejętności, aby stać się silniejszymi pływakami.

Co oferuje szkoła pływania fast swim ?

Co zapewniamy ?

1. Doświadczeni instruktorzy z wieloletnią praktyką w zakresie nauki pływania
2. Małe grupy (max 4 osobowe) , zapewniają, że każde dziecko otrzymuje indywidualną uwagę
3. Kompleksowy program nauczania pływania, aby zapewnić dzieciom dokładne zrozumienie bezpieczeństwa w wodzie, ważne umiejętności pływackie i prawidłowa technika

Korzyści które niesie nauka i doskonalenie pływania dla dzieci :
1. Poprawa pewności i bezpieczeństwa w wodzie, umożliwiająca dzieciom bardziej komfortowe poruszanie się w wodzie
2. Przyjemny sposób dla dzieci, aby nauczyć się umiejętności ratowania życia podczas zabawy
3. Możliwość rozwoju siły fizycznej i koordynacji u dzieci poprzez zajęcia z pływania

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.